PROJELER

Kasım, 2021

 • 5 Kasım

  City Bus Driver

  Selamlar arkadaşlar!“Boş zaman” projesi olarak görüp, yapım sürecini defalarca sekteye uğrattığımız ve süreç tamamlanana kadar defalarca evrim geçirmiş oyunumuzun çıkışını duyurmak için buradayız! City Bus Driver, bir garip otobüs simülatörü karşınızda!

Kasım, 2019

 • 8 Kasım

  Chernobyl

  Chernobyl The Game Screenshots

  Herkese merhabalar! Son dönemlerde adını sıkça duyduğumuz, önemli başarılar kazanmış ve büyük bir kesim tarafından beğenilmiş bir dizi Chernobyl (Çernobil). Çoğu izleyen gibi, bizler de diziyi oldukça beğendik. Projelerimiz hakkında spoiler vermek gibi olmasın ama, son zamanlarda bir FPS (birinci şahıs nişancı) oyunu için ön prodüksiyon çalışmaları yapmakla meşguldük ve kendimizi, gayet sevmiş olduğumuz, bu dizi ile denemek istedik.

Ekim, 2018

 • 1 Ekim

  Devrim Driving Challenges

  Merhaba arkadaşlar, Devrim Yarışları‘nın devamı niteliğinde olan, sonsuz yarış (endless racing) türündeki yeni oyunumuz, Devrim Driving Challenges 1 Ekim 2018 tarihinde yayınlandı.

Ağustos, 2017

 • 25 Ağustos

  Devrim Yarışları

  Merhaba arkadaşlar, Bugün ekip olarak; amaçlarımız ve hayallerimiz doğrultusunda, koca bir adım daha atıyoruz ve beşinci oyunumuz olan Devrim Yarışları’nı sizlerin beğenisine sunuyoruz. Gelin, yeni oyunumuzda ne var ne yok birlikte inceleyelim, kısa bir sohbet edelim. Elbette çaylar bizden!

Şubat, 2016

 • 18 Şubat

  İstanbul’da Park

  istanbulda park header tr

  Tüm takipçilerimize merhaba, Uzun ve yorucu bir yapım sürecinin ardından; bugün sizlere Türkiye’nin birebir gerçek mekanları konu alan ilk mobil oyununu sunmanın gururunu yaşıyoruz. Daha önce görsellerini paylaştığımız ve hakkında bazı detayları açıkladığımız mobil park etme oyunumuz İstanbul’da Park artık yayında!

Ocak, 2015

 • 9 Ocak

  Zombi Cehennemi 3

  Zombi Cehennemi 3 Ust Resim

  Adımlarının seni yavaş yavaş götürdüğü sonla yüzleşme zamanı, serinin son oyunu, Zombi Cehennemi 3 yayında! Kısaca geçmişe gidersek ilk macerada zombilere merhaba demiş, etraftan silahlar toplamış ve anahtarını bulduğun kapıdan kendini dışarı atmıştın. En azından öyle sanmıştın.

Kasım, 2014

 • 25 Kasım

  Zombi Cehennemi 2

  mathf games zombi cehennemi 2 oyunu

  Macera kaldığı yerden devam ediyor! Mathf Games‘in yapımcılığını 3D Oyuncu‘nun ise yayıncılığını üstlendiği Zombi Cehennemi’nin devamı niteliğindeki oyun ‘Zombi Cehennemi 2’ yayında! Hatırlayın, ilk oyunda peşimizi bırakmaya pek de niyetli olmayan zombilerle mücadele edip, anahtarı bulup kapıyı açmış ve merdivenin basamaklarını çıkmaya başlamıştık. Peki bu basamaklar bizi nereye götürüyordu, gerçekten çıkışa mı?

Ekim, 2014

 • 30 Ekim

  Zombi Cehennemi

  mathf games zombi cehennemi onizleme resmi

  Mathf Games ve 3DOyuncu işbirliğinde hazırlanan Zombi Cehennemi’nde amacınız zombilere yem olmadan mahzenden kaçmak. Ne yazık ki grafik olarak özgün bir oyun olduğunu söyleyemeyiz. Fakat programlama kısmı Mathf Games ekibine ait. Üç farklı zombi sınıfı (klasik, güçlü, hızlı), web platformu için oldukça gelişmiş grafikler, performans geliştirmeleri sayesinde düşük sistem gereksinimleri, kullanıcı dostu arayüzü ve sürükleyici oynanışıyla Zombi Cehennemi’ni aşağıdaki bağlantıdan …