Zombi Cehennemi 3

Adımlarının seni yavaş yavaş götürdüğü sonla yüzleşme zamanı, serinin son oyunu, Zombi Cehennemi 3 yayında! Kısaca geçmişe gidersek ilk macerada zombilere merhaba demiş, etraftan silahlar toplamış ve anahtarını bulduğun kapıdan kendini dışarı atmıştın. En azından öyle sanmıştın. İkinci macerada gördün ki merdivenler kurtuluşa değil, bir üst kata çıkıyormuş. Elindeki silahlarla kalabalık zombi topluluğuna karşı verdiğin mücadelenin ardından oyunun sonunda “Bari bu çıkış kapısı olsun!” düşüncesiyle ahşap kapıyı aralamıştın. Şimdi kapının ardında seni bekleyenlerle yüzleşme, “son adımı” atma zamanı. Zombi Cehennemi 3 Ust Resim

Aşağıdaki bağlantıdan oyunu oynayabilirsiniz:
http://www.3doyuncu.com/3d-zombi-cehennemi-3/oyna/

Serinin son oyununda artık dışardasınız, hedefe bir adım daha yakınsınız. Ormandaki evi bulmak gerçek anlamda kurtuluşunuz olacak. Zombi Cehennemi 3 ile görünen, görünmeyen bir takım geliştirmeler, yenilikler yaptık. Bunlardan önemli olanları kısa maddeler halinde sizlere aktarmak istiyoruz:

-Var olan silahların yanı sıra bir adet ateşli silah eklendi. Silah hakkında:
*Her atışın ardından otomatik mermi yeniliyor.
*Mermileri 11 ile sınırlı, etraftan mermi bulmak olanaksız.
*Hasarı en yüksek silah. Tüm zombileri tek kurşunla öldürebilme imkanı.
Not: Bu silah diğer silahlarınız gibi varsayılan olarak gelmeyecek. Harita içerisinde arayıp bulmanız gerekiyor.

Zombi Cehennemi 3 tabanca resmi

-Bir yeni zombi türü oyuna eklendi. Bu zombi şimdiye kadar gördüklerinizden çok daha hızlı ve çok daha güçlü.

Zombi Cehennemi 3 Yeni Zombi

-960×600 olan varsayılan çözünürlük 940×540 olarak değiştirildi.
-İlk oyunda var olan, ikinci oyunda kaldırdığımız oyun içi arkaplan müziği bu oyunda geri geldi.
-Zombiler güncellendi:
*Görüş açıları,
*Hızları,
*Stratejik konumlarına göre yeniden canlanma süreleri,
*Stratejik konumlarına göre iksir düşme oranları oyunda yapılan değişimlere ve sahneye göre yeniden ayarlandı.
-Önceki oyunlarda kullanılan performans geliştirme tekniklerine ek olarak LOD tekniği de kullanıldı.
-Yapay zeka geliştirildi. Zombiler artık çok daha akıllı! İster açık hava iyi geldi diyin, ister evrim geçirdi. Zombiler peşinizi bırakmamaya niyetli. İlk oyunlarda kasıtlı olarak zombileri biraz daha “zombi zekalı” yapmıştık. Bu aslında pek çok zombi filminde/dizisinde var olan bir durum. Zombiler küçük engellere bile takılabiliyor. Fakat serinin son oyunundaki zombiler sona yakışır olsun, açık haritada işler biraz zorlaşsın, ateşli silahın hakkı verilsin istedik ve zombilerin yapay zekasını geliştirdik. Artık engellere takılmak yok, zombiler I am Legend filmdeki akrabaları gibi, biraz daha “insansı”.

Hazırladığımız kısa tanıtım videosu:


Tanıtım videosunu Vimeo üzerinden izlemek istiyorsanız buraya tıklamanız yeterli.

Oluşturduğumuz mini hikayenin kabak tadı vermeye başlamaması, her yerde zombi görmekten mide bulantısı ve kusmaların başlamaması adına seriye üçüncü oyunda nokta koyma kararı almıştık, öyle de oldu. Bu seriye verdiğiniz destek için sonsuz teşekkürü borç biliriz. Artık sıkça sözünü ettiğimiz yepyeni ve “bize” özgü projelerde görüşmek dileğiyle.

İyi oyunlar!

Oyun içi görseller:
Zombi Cehennemi 3 oyun ici gorsellerZombi Cehennemi 3 oyun ici gorsellerZombi Cehennemi 3 oyun ici gorsellerZombi Cehennemi 3 oyun ici gorsellerZombi Cehennemi 3 oyun ici gorsellerZombi Cehennemi 3 oyun ici gorsellerZombi Cehennemi 3 oyun ici gorsellerZombi Cehennemi 3 oyun ici gorsellerZombi Cehennemi 3 oyun ici gorsellerZombi Cehennemi 3 oyun ici gorsellerZombi Cehennemi 3 oyun ici gorseller

 

Forum tartışma konusu | İletişim | Hakkımızda | Ekip